AirFlow - odstraní pigmentové skvrny z úsměvu a pomáhá léčbě zánětů dásní


Jak pigmentové skvrny vznikají?

Každý den přichází chrup do kontaktu s potravinami, které mohou na zubech zanechávat tmavé skvrny. Zabarvení často způsobuje káva, čaj, červené víno, tabák nebo různá barevná dochucovadla v nápojích.

Jak vám pískování zubů pomůže?

Z přístroje stříká voda pod mírným tlakem s mikro kuličkami. Jemný prášek (kuličky) vás zbaví pigmentových skvrn, zubního plaku a kamene, odstraní tmavé usazeniny ze zubních rýh a mezizubních prostor. Kuličky nemají žádné ostré hrany a nedochází k narušení skloviny zubů. Po zákroku se zubům vrátí přirozený lesk a hladkost. Veliký význam má airflow i ve špatně dostupných prostorech a v místech stěsnání zubů. Nakonec se zuby posílí fluoridačním gelem. V některých případech je zubního kamene tolik, že jej nelze odstranit při jedné návštěvě a je potřeba naplánovat návštěv více. Toto se týká převážně pacientů, kteří dentální hygienu absolvují poprvé nebo už trpí nějakým dentálním onemocněním.

Zákrok provádí dentální hygienistka a je zcela bezbolestný. Pro lepší pocit používáme prášek s příchutí

Kdy se airflow doporučuje?

Obvykle tento zákrok doporučujeme po návštěvě dentální hygieny a odstranění zubního kamene. Airflow doporučujeme také před bělením zubů. Airflow zuby nebělí, ale odstraní případné nánosy a tak zvýší účinnost bělení.

Jak dlouho trvá pískování zubů?

Airflow zubů trvá necelou hodinu. Po vyčištění pak na zuby nanášíme fluoridační přípravek.

Ošetření přístrojem Airflow a PerioAirflow umožňujeme po klientům, kteří u nás nejsou registrováni.Přikládáme fotky klienta s již s nadprůměrnou hygienou (ale zlepšení lze stále dosáhnout:) a dentální hygienistka klienta ke zlepšení čištění dovede) v průběhu léčby dásní. Zákrokem dentální hygienistky a přístrojem Airflow se odstraní i zbytky plaku, zuby vyleští a zlepší/zjednoduší se i domácí čištění zubů.

Pomocí erytritolu, složce, obsažené v prášku, lze zesvětlit odstín zubů, které jsou zabarveny kávou, čajem či kouřením.Může Vás zajímat: Dentální hygiena, Parodontologie